A képzésen résztvevő iskolák

KIP-ET MEGISMERŐ ÉS A KIP KÉPZÉSEN RÉSZTVEVŐ ISKOLÁK

Bázisiskola

  1. Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola, Hejőkeresztúr

Minősített általános iskolák

  1. Pécsi Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
  2. Csány-Szendrey Általános Iskola Rezi Tagintézménye, Rezi
  1. Galgamácsai Fekete István Általános Iskola, Galgamácsa
  2. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája, Kecskemét
  1. Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
  2. Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye, Nyíregyháza
  3. Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pitvaros
  1. Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Miskolc
  2. Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája, Sándorfalva
  3. Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
  4. Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Szolnok

Képzett általános iskolák

  1. Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája, Alsózsolca
  2. Bán Zsigmond Református Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Tiszafüred
  3. Bátai Hunyadi János Általános Iskola, Báta
  4. Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  5. Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bőcs
  6. Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Budapest
  7. Budapest IX. kerületi Molnár Ferenc Kéttannyelvű Általános Iskola
  8. Budapest XX. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
  9. Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Művészetoktatási Iskola, Alsógöd
  10. Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
  11. Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Csongrád
  12. Czabán Általános Iskola, Budapest
  13. Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola
  14. Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fábiánsebestyén
  15. Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csere-erdő Általános Iskolája, Hencida
  16. Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola, Hódmezővásárhely
  17. Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda, Túrkeve
  18. Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  19. Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
  20. Kisteleki Általános Iskola, Kistelek
  21. Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  22. Laki Körzeti Általános Iskola, Lak
  23. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye, Makó
  24. Mátray Gábor Általános Iskola, Nagykáta
  25. Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Munkácsy Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája, Miskolc
  26. Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Győri Kapui Tagiskolája, Miskolc
  27. Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája, Miskolc
  28. Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Óvoda, Szakképző Iskola, Középiskola és Kollégium, Miskolc
  29. Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Ónod
  30. Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Rákóczitelepi Tagintézménye, Orosháza
  31. Oroszlányi József Attila Általános Iskola, Oroszlány
  32. Pécsi Meszesi Általános Iskola Vasas-Hirdi Általános Iskolája
  33. Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  34. Sajóbábonyi Deák Ferenc Általános Iskola, Sajóbábony
  35. Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola, Sajókeresztúr
  36. Székesfehérvári István Király Általános Iskola
  37. Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola, Taktaharkány
  38. Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske
  39. Tiszavasvári Általános Iskola
  40. Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
  41. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúsámson

DIGI-KIP iskolák                                                                               

  1. Alsóvadászi Tompa Mihály Általános Iskola
  2. Baktakéki Körzeti Általános Iskola
  3. Baktakéki Körzeti Általános Iskola Csenyétei Tagintézménye
  4. Csaholci Általános Iskola
  5. Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola
  6. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  7. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Paszabi Turi Sándor Tagintézmény
  8. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Sényői Tagintézménye
  9. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Tiszaberceli Bessenyei György Tagintézmény
  10. Ófehértói Általános Iskola
  11. Patay István Általános Iskola, Nyírmada
  12. Porcsalmai Kiss Áron Általános Iskola
  13. Szalaszendi Körzeti Általános Iskola
  14. Szalaszendi Körzeti Általános Iskola Fulókércsi Tagintézménye
  15. Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  16. Tiszabecsi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Budapesti Komplex Szakképzési Centrum iskolái

 

            Minősített iskolák:

 

  1. Budapesti Komplex SzC Pogány Frigyes Szakgimáziuma
  2. Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
  3. Budapesti Komplex SzC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  4. Budapesti Komplex SZC Mándy Iván Szakközépiskolája és Szakiskolája
  5. Budapesti Komplex SZC Újbudai Szakiskolája
  6. Budapesti Komplex Kozma Faipari Technikum

 

KIP-et alkalmazó iskolák:

 

  1. Budapesti Komplex SZC Kaesz Gyula Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  2. Budapesti Komplex SZC Kozma Lajos Faipari Szakgimnáziuma
  3. Budapesti Komplex SZC Modell Divatiskolája, Iparművészeti, Ruha-és Bőripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  4. Budapesti Komplex SZC Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakgimnáziuma
  5. Budapesti Komplex SZC Ybl Miklós Építőipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  6. Budapesti Komplex SzC Kézművesipari Szakgimnáziuma

Szakközépiskolák

 

Minősített iskolák:

 

  1. Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakképzőiskolája, Balmazújváros
  2. Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Hajdúböszörmény

 

KIP-et ismerő iskolák:

 

  1. Avasi Gimnázium, Miskolc
  2. Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Kazincbarcika
  3. Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár

 

Külföldi KIP-pel érintett iskolák, szervezetek

Románia – Túrterebesi Általános Iskola

Románia – Sándorhomok – Lázári Petőfi Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Románia – Temesvár, Gerhardium Római Katolikus Teológiai Líceum

Románia – Temesvár, Bartók Béla Elméleti Líceum

Románia – Sárközújlak – Petőfi Sándor Általános Iskola

Románia – Pusztadaróc – Pusztadaróci Általános Iskola

Szlovákia – Buzita - Buzitai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Szlovákia – Feled – Szombathy Vitkor Alapiskola

Szlovákia – Rimaszombat – Tompa Mihály Alapiskola

Szlovákia – Szádalmás - Szádalmási Alapiskola és Óvoda

Szlovákia – Torna – Alapiskola Torna

Az EFOP-3.1.2-16-2016-00001 azonosítószámú, „A köznevelés módszertani megújítása a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése céljából – Komplex Alapprogram bevezetése a köznevelési intézményekben" című pályázat keretében a programot megismerő iskolák:

 

 

Óvodák

  1. Alsóvadászi Óvoda
  2. Baktakéki Napköziotthonos Óvoda
  3. Baktakéki Napköziotthonos Óvoda Csenyétei Tagóvodája
  4. Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda
  5. Forrói Napközi Otthonos Óvoda
  6. Fulókércsi Óvoda
  7. Kastélykert Óvoda, Ófehértó
  8. Mandula Néni Óvodája, Paszab
  9. Nyírmadai Napsugár Óvoda
  10. Porcsalmai Napközi Otthonos Óvoda
  11. Sényői Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ Óvodája
  12. Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Óvoda
  13. Tiszabecsi Napközi Otthonos Óvoda
  14. Tiszabercel Község Önkormányzatának Óvodája
  15. Tyukodi Csodák Világa Óvoda