Komplex Instrukciós Program

www.komplexinstrukcio.hu

Ma 2019. december 06., péntek, Miklós napja van. Holnap Ambrus napja lesz.

A képzésen résztvevő iskolák

A KÉPZÉSEN RÉSZTVEVŐ ISKOLÁK

Bázisiskola

  1. Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola, Hejőkeresztúr

 

Minősített általános iskolák

  1. Pécsi Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
  2. Csány-Szendrey Általános Iskola Rezi Tagintézménye, Rezi
  3. Galgamácsai Fekete István Általános Iskola, Galgamácsa
  4. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája, Kecskemét
  5. Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
  6. Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye, Nyíregyháza
  7. Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pitvaros
  8. Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Miskolc
  9. Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája, Sándorfalva
  10. Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
  11. Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Szolnok

 

Képzett általános iskolák

  1. Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája, Alsózsolca
  2. Bán Zsigmond Református Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Tiszafüred
  3. Bátai Hunyadi János Általános Iskola, Báta
  4. Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  5. Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bőcs
  6. Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Budapest
  7. Budapest IX. kerületi Molnár Ferenc Kéttannyelvű Általános Iskola
  8. Budapest XX. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
  9. Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Művészetoktatási Iskola, Alsógöd
  10. Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
  11. Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Csongrád
  12. Czabán Általános Iskola, Budapest
  13. Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola
  14. Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fábiánsebestyén
  15. Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csere-erdő Általános Iskolája, Hencida
  16. Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola, Hódmezővásárhely
  17. Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda, Túrkeve
  18. Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  19. Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
  20. Kisteleki Általános Iskola, Kistelek
  21. Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  22. Laki Körzeti Általános Iskola, Lak
  23. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye, Makó
  24. Mátray Gábor Általános Iskola, Nagykáta
  25. Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Munkácsy Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája, Miskolc
  26. Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Győri Kapui Tagiskolája, Miskolc
  27. Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája, Miskolc
  28. Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Óvoda, Szakképző Iskola, Középiskola és Kollégium, Miskolc
  29. Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Ónod
  30. Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Rákóczitelepi Tagintézménye, Orosháza
  31. Oroszlányi József Attila Általános Iskola, Oroszlány
  32. Pécsi Meszesi Általános Iskola Vasas-Hirdi Általános Iskolája
  33. Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  34. Sajóbábonyi Deák Ferenc Általános Iskola, Sajóbábony
  35. Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola, Sajókeresztúr
  36. Székesfehérvári István Király Általános Iskola
  37. Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola, Taktaharkány
  38. Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske
  39. Tiszavasvári Általános Iskola
  40. Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
  41. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúsámson

 

DIGI-KIP iskolák                                                                               

  1. Alsóvadászi Tompa Mihály Általános Iskola
  2. Baktakéki Körzeti Általános Iskola
  3. Baktakéki Körzeti Általános Iskola Csenyétei Tagintézménye
  4. Csaholci Általános Iskola
  5. Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola
  6. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  7. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Paszabi Turi Sándor Tagintézmény
  8. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Sényői Tagintézménye
  9. Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Tiszaberceli Bessenyei György Tagintézmény
  10. Ófehértói Általános Iskola
  11. Patay István Általános Iskola, Nyírmada
  12. Porcsalmai Kiss Áron Általános Iskola
  13. Szalaszendi Körzeti Általános Iskola
  14. Szalaszendi Körzeti Általános Iskola Fulókércsi Tagintézménye
  15. Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  16. Tiszabecsi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

 

 

Budapesti Komplex Szakképzési Centrum iskolái

 

            Minősített iskolák:

 

  1. Budapesti Komplex SzC Pogány Frigyes Szakgimáziuma
  2. Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
  3. Budapesti Komplex SzC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  4. Budapesti Komplex SZC Mándy Iván Szakközépiskolája és Szakiskolája
  5. Budapesti Komplex SZC Újbudai Szakiskolája

 

KIP-et alkalmazó iskolák:

 

  1. Budapesti Komplex SZC Kaesz Gyula Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  2. Budapesti Komplex SZC Kozma Lajos Faipari Szakgimnáziuma
  3. Budapesti Komplex SZC Modell Divatiskolája, Iparművészeti, Ruha-és Bőripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  4. Budapesti Komplex SZC Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakgimnáziuma
  5. Budapesti Komplex SZC Ybl Miklós Építőipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  6. Budapesti Komplex SzC Kézművesipari Szakgimnáziuma

 

Szakközépiskolák

 

Minősített iskolák:

 

  1. Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakképzőiskolája, Balmazújváros
  2. Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Hajdúböszörmény

 

KIP-et ismerő iskolák:

 

  1. Avasi Gimnázium, Miskolc
  2. Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Kazincbarcika
  3. Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár

 

Külföldi KIP-pel érintett iskolák, szervezetek

Románia – Túrterebesi Általános Iskola

Románia – Sándorhomok – Lázári Petőfi Sándor Általános Iskola Tagintézménye

Románia – Sárközújlak – Petőfi Sándor Általános Iskola

Románia – Pusztadaróc – Pusztadaróci Általános Iskola

Szlovákia – Buzita - Buzitai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Szlovákia – Feled – Szombathy Vitkor Alapiskola

Szlovákia – Rimaszombat – Tompa Mihály Alapiskola

Szlovákia – Szádalmás - Szádalmási Alapiskola és Óvoda

Szlovákia – Torna – Alapiskola Torna

 

 

Az EFOP-3.1.2-16-2016-00001 azonosítószámú, „A köznevelés módszertani megújítása a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése céljából – Komplex Alapprogram bevezetése a köznevelési intézményekben" című pályázat keretében a programot megismerő iskolák:

  • Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kazár; Kazári Telephely
  • Aba Sámuel Általános Iskola; Vizslási Telephely
  • Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola
  • Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola, Naszály
  • Bábolnai Általános Iskola, Banai, Jókai Mór Utca 36. sz. Alatti Telephely
  • Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola, Enying
  • Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  • Besenyőtelki Dr. Berze Nagy János Általános Iskola
  • Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Telephely
  • Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, 3016 Boldog, Kossuth út 5. Telephely
  • Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
  • Bükkalja Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája, Bogács
  • Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Petőfi Sándor utcai Telephely
    • Csemői Ladányi Mihály Általános Iskola
    • Csurgay Franciska Általános Iskola, Táborfalva
  • Dalmady Győző Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Nagykőrös
    • Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, 004-es telephelye
    • Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
    • Egri Arany János Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium
    • Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Egerbocsi Telephelye
    • Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
    • Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola Tarnazsadányi Tagiskolája
  • Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
    • Fáy András Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Parád
    • Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
    • Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola
    • Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
  • Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent István Tagiskolája, Sajópetri
  • Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Telephelye
    • Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Isaszeg
    • Galgamácsai Fekete István Általános Iskola
    • Gönczy Pál Katolikus Általános Iskola, Karácsond
    • Gubányi Károly Általános Iskola Széchenyi utcai Telephelye, Pilis
    • Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
    • Halmajugrai Arany János Általános Iskola
    • Hanyi-menti Általános Iskola
    • Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
    • Hernád - Pusztavacs Általános Iskola, Pusztavacsi Tagintézménye
    • Huszka Hermina Általános Iskola, Örkény
    • Id. Szabó István Általános Iskola, Cered
  • Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csere-erdő Általános Iskolája, Hencida
    • Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Telephely
    • Jászkarajenői Széchenyi István Általános Iskola
    • Kalász Suli Általános Iskola, Budakalász
    • Kápolnai Tarnavölgye Általános Iskola, Aldebrői Tagiskola
    • Kápolnai Tarnavölgye Általános Iskola Feldebrői Telephelye
  • Kisbéri Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola Petőfi Sándor Általános Iskola, Etei telephelye
    • Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola
    • Kisnánai Szent Imre Általános Iskola
    • Kompolt-Nagyúti Általános Iskola
    • KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pócspetri
    • Kőkúti Általános Iskola, Fazekas Utcai Tagintézmény
    • Lőrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Telephely
  • Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ady Endre utcai Telephely, József Attila körút 30-36. alatti Telephely
    • Magyarnándori Általános Iskola
    • Mátraderecskei Általános Iskola, Mátraballai Telephely
    • Mátray Gábor Általános Iskola, Görgey utcai Telephely
    • Mátyás Király Katolikus Általános Iskola, Hernádkak
  • Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Petőfi út 13. Telephelye, Karancslapujtő
    • Mogyoródi Szent László Általános Iskola
    • Monori Ady Úti Általános Iskola
    • Monori Jászai Mari Általános Iskola
    • Monori Kossuth Lajos Általános Iskola
    • Monorierdei Fekete István Általános Iskola
  • Móri Radnóti Miklós Általános Iskola, Csákberényi Tagiskola, Károlyi József Tagiskola, Telephely
    • Nagyfügedi Arany János Általános Iskola
    • Nagyigmándi Pápay József Általános Iskola
  • Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Kálvin téri Telephely, Kecskeméti úti Telephely
    • Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
    • Nógrádmegyeri Mikszáth Kálmán Általános Iskola
    • Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
    • Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Tagiskola
    • Oroszlányi József Attila Általános Iskola
    • Országh Kristóf Általános Iskola, Sirok
    • Óvárosi Általános Iskola, Tatabánya, Béke utcai Telephely
    • Őrhalmi József Attila Általános Iskola
    • Pándi Általános Iskola
    • Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
  • Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Nagykörű; Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Tagintézménye, Kőtelek
    • Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Péteri
  • Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kossuth Lajos utca 167., Kossuth Lajos utca 185.
    • Poroszlói Vass Lajos Általános Iskola, Sarudi Telephely
    • Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
    • Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola
    • Recski Jámbor Vilmos Általános Iskola
    • Rimóci Szent István Általános Iskola
    • Sütő András Általános Iskola, Tiszanána; Gárdonyi Géza Tagiskolája, Kömlő
    • Széchenyi István Katolikus Általános Iskola, Füzesabony
    • Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
    • Székesfehérvári Bory Jenő Általános Iskola
    • Székesfehérvári István Király Általános Iskola
    • Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
    • Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola, Jenői Tagiskolája
    • Szent Anna Katolikus Általános Iskola
    • Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
  • Szent Gellért Katolikus Általános Iskola, Heves; Boconádi Tagiskola, Pélyi Petőfi Sándor Tagiskola Tarnaszentmiklós Fő úti Telephelye, Petőfi Sándor Tagiskola
    • Szent II. János Pál Katolikus Általános Iskola, Köröm
    • Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola, Csobánkai Tagiskola
    • Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola
    • Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Szobi Fekete István Általános Iskola, Árpád Fejedelem Általános Tagiskola; Kemencei Általános Tagiskola; Szokolyi Alajos Általános Tagiskola; Vámosmikolai Általános Tagiskola; Kóspallag Telephely
    • Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola
  • Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szent István Úti Telephelye
    • Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola, Kossuth Lajos úti Telephelye
    • Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
    • Tessedik Sámuel Általános Iskola, Albertirsa, Táncsics utcai telephely
    • Tima Endre Általános Iskola, Szárliget
    • Törteli Szent István Király Általános Iskola
    • Utassy József Általános Iskola Telephely, Bükkszenterzsébet
    • Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
  • Várkonyi István Általános Iskola Cegléd, Örkényi Úti Tagintézmény; Rákóczi úti Telephely
    • Varsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Varsány
  • Vaszary János Általános Iskola, Tata; Fekete Lajos Tardosi Szlovák Nemzetiségi Tagintézmény, Tardos; Jázmin Utcai Tagintézmény
    • Zalakomári Általános Iskola
    • Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Soponya

 

 

Óvodák

  1. Alsóvadászi Óvoda
  2. Baktakéki Napköziotthonos Óvoda
  3. Baktakéki Napköziotthonos Óvoda Csenyétei Tagóvodája
  4. Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda
  5. Forrói Napközi Otthonos Óvoda
  6. Fulókércsi Óvoda
  7. Kastélykert Óvoda, Ófehértó
  8. Mandula Néni Óvodája, Paszab
  9. Nyírmadai Napsugár Óvoda
  10. Porcsalmai Napközi Otthonos Óvoda
  11. Sényői Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ Óvodája
  12. Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Óvoda
  13. Tiszabecsi Napközi Otthonos Óvoda
  14. Tiszabercel Község Önkormányzatának Óvodája
  15. Tyukodi Csodák Világa Óvoda

 

 

 

 

 

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa163
mod_vvisit_counterTegnap903
mod_vvisit_counterA héten3864
mod_vvisit_counterElőző héten4669
mod_vvisit_counterA hónapban4566
mod_vvisit_counterElőző hónapban14072
mod_vvisit_counterÖsszesn449673

Partnereink


 

Vodafone Magyarország Alapítvány